O mnie - Kancelaria adwokacka - Magdalena Zielińska-Krawczyk

Czynne od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 8:30 do 15:00
Kancelaria Adwokacka adw. dr Magdalena Zielińska - Krawczyk
Kancelaria - adw. dr Magdalena Zielińska - Krawczyk
Przejdź do treści

Menu główne:

O mnie

Prawo rodzinne oraz cywilne to dziedziny prawa, które stanowią jedne z wielu specjalizacji mojej Kancelarii. Natomiast moje szczególne zainteresowanie tymi dziedzinami prawa nie wynika tylko z tego, że prowadzę tego rodzaju sprawy. Przedstawione dziedziny prawa były bowiem w znacznej mierze przedmiotem moich badań naukowych, jako doktorantki na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w latach 2010-2014, na podstawie których w 2014 roku uzyskałam stopień doktora nauk prawnych. Pogłębiona wiedza zdobyta podczas studiów doktoranckich, połączona z wszechstronnym doświadczeniem zawodowym gwarantuje Państwu kompleksowe podejście do każdej sprawy.


Nazywam się Magdalena Zielińska-Krawczyk. Prowadzę Kancelarię Adwokacką z siedzibą w Będzinie przy ulicy Sączewskiego. Od kilku lat najlepiej jak potrafię pomagam rozwiązywać problemy prawne zarówno osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.  

Jako adwokat jestem zrzeszona w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i członkiem Komisji Edukacji Prawnej i Kontaktu ze Szkołami Wyższymi powołanej przez Okręgową Radę Adwokacką w Katowicach.

Różnorodny i szeroki przekrój doświadczeń zawodowych umożliwia mi także zajmowanie się sprawami z zakresu prawa gospodarczego, administracyjnego, karnego, w tym prawa karnego gospodarczego. W 2010 roku z wynikiem bardzo dobrym ukończyłam studia podyplomowe Prawo Unii Europejskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, co w związku z implementacją takich uregulowań do polskiego porządku prawnego pozwala mi biegle poruszać się również w tym obszarze.

Obszerną wiedzę teoretyczną, pogłębioną solidną praktyką podczas pracy w renomowanej Kancelarii Adwokackiej staram się wykorzystywać każdego dnia ciężko pracując oraz szczerze angażując się w powierzane mi sprawy.

Moją pasję stanowią zagadnienia dotyczące praw człowieka i skargi konstytucyjnej. Już w szkole średniej podjęłam inicjatywę na rzecz ochrony i pomocy dzieciom znajdującym się w różnych instytucjonalnych formach opieki, m.in. w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Będzinie, za co w 2002 r. zostałam wyróżniona przez Prezydenta miasta Będzin. W 2012 r. prowadziłam badania naukowe w Warszawie w Biurze Rzecznika Praw Dziecka. Specjalizuję się w prawach dziecka, zarówno w aspekcie cywilnym (pochodzenie dziecka, władza rodzicielska, kontakty z dzieckiem, opieka nad małoletnim, alimenty), jak i karnym (przestępstwa przeciwko dzieciom, przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece, przestępstwa z udziałem małoletnich) oraz w prawie międzynarodowym (uprowadzenie dziecka za granicę, przestrzeganie praw dziecka za granicą).

Współpraca z zaufanymi i doświadczonymi Kancelariami, a także uniwersyteckimi wykładowcami pozwala sprostać nawet najbardziej złożonym sprawom Klientów indywidualnych, jak i Podmiotów gospodarczych, dlatego zapraszam do współpracy. Moja specjalizacja jest gwarancją sukcesu i efektywności.dr Magdalena Zielińska-Krawczyk
ul. Sączewskiego 27/8
42-500 Będzin
Tel: +48 509 938 956
E-mail: adwokat.zielinskakrawczyk@gmail.com
NIP: 6252154438
REGON: 365869643
Numer rachunku bankowego
ING Bank Śląski: 42 1050 1227 1000 0092 3439 0301
Kancelaria Adwokacka adw. dr Magdalena Zielińska - Krawczyk
_____________________________________________________________________________________________________________________
E-mail: adwokat.zielinskakrawczyk@gmail.com
NIP: 6252154438
REGON: 365869643
ul. Sączewskiego 27/8
42-500 Będzin
Tel: +48 509 938 956
E-mail: adwokat.zielinskakrawczyk@gmail.com
+48 509 938 956
adwokat.zielinskakrawczyk@gmail.com
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego